SAĞLIKLI VE UCUZ PİDELERİMİZLE RAMAZAN’DA DA ESKİŞEHİRLİLER’İN SOFRALARINDAYIZ.
Eskişehir halkı için vitamin katkılı sağlıklı ve ucuz ekmek üreten Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek, bu ramazanda geleneksel pidenin yanı sıra, Türkiye’de ilk kez üreteceği tam buğday pidesiyle de Eskişehir halkının sofralarında olacak.

300 gramlık halk ekmek pideleri büfelerde ambalajsız 75 kuruştan, marketlerde de ambalajlı olarak 80 kuruştan satılacak.

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek toplumumuzun temel besin maddesi ekmeği, sofralarımıza vitamin katkılı olarak ucuza ulaştırmaya devam ediyor. Ürün yelpazesini Eskişehir halkının ihtiyaçlarına göre sürekli genişleten halk ekmek Ramazan Ayı boyunca geleneksel pidenin yanı sıra tam buğday pidesi de üretecek. 300 gram olan pideler halk ekmek satış büfelerinde 75 kuruştan, marketlerde de 80 kuruştan satılacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in yaşama geçirdiği en önemli sosyal hizmet projelerinden biri olan Halk Ekmek Tesisleri’nde soframızın temel besin maddesi olan ekmek, hijyenik bir ortamda, vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş olarak ucuza üretilip, düzenli olarak Eskişehirlilere ulaştırılıyor. Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek vitaminli beyaz ekmeğin yanı sıra ruşeymli, kepekli, tuzsuz, çavdarlı, çocuklarımız için cancanım, patatesli, tam buğdaylı ve roll ekmek çeşitleriyle de toplumun her kesiminden gelen farklı taleplere cevap veriyor.

Bizden Haberler'e Dönüş