HALK EKMEK ARTIK DAHA DA LEZZETLİ

Büyükşehir Belediyesi, Halk Ekmek Tesisleri’nde kapsamlı bir bakım-onarım çalışması gerçekleştirdi. Vatandaşlardan gelen talepleri dikkate alan Halk Ekmek, geleneksel beyaz ekmeği de yeniledi.

Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli sosyal projelerinden olan Halk Ekmek, Eskişehir halkı için ucuz ve sağlıklı ekmek üretimine devam ediyor. Kısa bir süre önce kapsamlı bir bakım-onarım çalışması gerçekleştirilen Halk Ekmek Tesisleri’nde üretilen 250 gramlık geleneksel beyaz ekmek ve tek tüketimlik ambalajlı roll ekmek vatandaşlarımızdan yoğun ilgi görüyor.

Halk Ekmek ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen “2002 yılında Halk Ekmek Tesisleri’ni hizmete geçirerek Eskişehirli hemşehrilerimiz için sağlıklı, ucuz ve kaliteli ekmek üretmeye başladık. Açıldığı günden bu yana ara vermeden üretim yapan tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz bakım çalışmalarından sonra tekrar Eskişehirlilere hizmet vermeye başladık. ucuz ve sağlıklı ekmek üreten Halk Ekmek’e rağbet gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Bizden Haberler'e Dönüş