Bizden Haberler

GRAMAJI TAM,SAĞLIKLI LEZZETLİ RAMAZAN PİDESİ

Halk Ekmek Fabrikamızda üretilen gramajı tam, sağlıklı ve lezzetli Ramazan pidemiz yarın itibariyle Halk Ekmek Büfelerimiz ile Üretici Marketlerimizde 6 TL' den satılacak. Sofralarımızda bereket olması dileğiyle!

DEPREM BÖLGESİNDEKİ ÜRETİCİLERDEN ALDIĞIMIZ KAYISILAR SİZLERE ULAŞIYOR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi olarak deprem bölgesinde yaraları birlikte sarıyor, üreticilerimizide unutmuyoruz.

HALK SÜT YENİ 1 LİTRELİK AMBALAJI İLE SATIŞTA

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Süt, 3 ve 5 litrelik ambalajlardan sonra 1 litrelik ambalajlı pastörize süt satışlarına 30 Kasım 2022 tarihi itibariyle başlıyor.

YENİLENMİŞ BÜFELERDE SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİNE YOĞUN İLGİ

Ürettiği kaliteli ve sağlıklı ekmeğin yanı sıra Kırsal Destekleme Projeleri kapsamında süt ve süt ürünlerini de üreterek vatandaşlara ulaştıran Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek, tüm büfelerini yenileyerek kentte hizmet vermeye devam ediyor.

ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNİN ZİYARETİ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

HALK EKMEK BÜFELERİ YENİLENİYOR

Halk Süt başta olmak üzere son dönemde birbiri ardına yeni projelerle gündemde olan Halk Ekmek, modern satış büfelerine yenilerini ekliyor. Süt ve süt ürünleri satışı için buzdolabı da olan 20 yeni büfe daha şehrin muhtelif bölgelerine konulmaya başlandı.

HALK SÜT’TE PEYNİR VE TEREYAĞI SATIŞI DA BAŞLIYOR

Hayata geçirdiği Halk Süt ve Halk Yumurta projeleri ile Türkiye’de birçok yerel yönetime örnek olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile önemli bir projeye daha imza atıyor.

HALK İÇİN ÇALIŞIYOR HALK İÇİN ÜRETİYORUZ

Hemşehrilerimizin büyük ilgisi ile binlerce eve giren Halk Ekmek , günün ilk ışıklarıyla birlikte hijyenik bir ortamda el değmeden üretilmeye başlanıyor.


ESKİŞEHİRLİLER HALK YUMURTAYI ÇOK SEVDİ

Hayata geçirdiği üreticiyi destekleme projeleri ile Türkiye’de birçok kente örnek olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıl başladı Halk Yumurta projesi ile de vatandaşların takdirini topluyor.